dołĄcz do NAszEgo zEspołu

Jeśli interesuje Cię praca w Telekom Usługi Sp. z o.o. – napisz do nas na praca@telekom-uslugi.pl, chętnie opowiemy Ci o możliwościach współpracy.

Niezależnie, czy jesteś na początku swojej kariery, czy szukasz kolejnych wyzwań zawodowych – z przyjemnością się do Ciebie odezwiemy!

FIRMA GODNA ZAUFANIA 2021

Zapoznaj się z ofertami poniżej i dołącz zespołu ekspertów i entuzjastów technologii Solutions30. Jako lider rynku europejskiego, tworzymy rozbudowaną sieć wykwalifikowanych inżynierów i techników, pomagających naszym klientom poruszać się w świecie cyfrowym bez problemów.

Razem możemy szukać nowych rozwiązań dla wyzwań technologii cyfrowej, aby zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę i sprawić, żeby życie z technologią było tego warte.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Oferty pracy:

  • Kierownik Projektu
  • Technik Telekomunikacji FTTH/ Technik Szerokopasmowy
  • Podwykonawca do Infrastruktury Telekomunikacyjnej FTTH
  • Technik Sieci Telekomunikacyjnej z Uprawnieniami na Dźwigi Przewoźne
  • Projektant Sieci Telekomunikacyjnej
  • Specjalista ds. Logistyki

Kontakt z działem HR: praca@telekom-uslugi.pl

Kierownik PROJEKTU

Lokalizacja: Gdańsk, Szczecin, Olsztyn
Zakres obowiązków:

  • zarządzanie terminowym i jakościowym świadczeniem usług telekomunikacyjnych (utrzymanie sieci, instalacje, działania prewencyjne, drobne inwestycje na wyznaczonym terenie;
  • reprezentowanie firmy we współpracy z klientami kluczowymi oraz na zewnątrz (np. urzędy);
  • organizacja pracy rejonu i pracowników umożliwiająca osiągnięcie zakładanych celów operacyjnych i finansowych;
  • realizowanie wyznaczonych zadań zgodnie wytycznymi;
  • zarządzanie grupą podwykonawców w wyznaczonym terenie.

Nasze wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w zarządzaniu grupą pracowników -telekomunikacja lub pokrewne (warunek konieczny);
  • doświadczenie w nadzorze nad działaniem grup serwisowych będzie dodatkowym atutem;
  • wykształcenie średnie lub wyższe telekomunikacyjne albo pokrewne lub/i menadżerskie;
  • charyzma, zdolności przywódcze i umiejętność motywowania zespołu do realizacji celów;
  • inicjatywa, przedsiębiorczość, samodzielność;
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne;
  • nastawienie na działanie skuteczne i konsekwentne;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dużą samodzielność w działaniu
  • możliwość udziału w projektach międzynarodowych wewnątrz Grupy Kapitałowej
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • najbardziej zaangażowani i skuteczni pracownicy będą mieli możliwość budowania własnych zespołów projektowych dedykowanych do najciekawszych projektów.

Technik Telekomunikacji FTTH /Technik Szerokopasmowy

Lokalizacja: Gdańsk, Gdynia, Człuchów, Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg, Stargard, Gryfino, Gryfice, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Malbork, Iława, Bydgoszcz, Świnoujście, Słupsk, Lębork

Jesteś kandydatem, którego poszukujemy, jeśli posiadasz:

  • chęci do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • zdolności manualno-techniczne
  • znajomość obsługi elektronarzędzi
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na instalacjach telefonicznych, kablowych (TV ) ,światłowodowych i alarmowych

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych
  • wykonywanie instalacji światłowodowych
  • spawanie światłowodów

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie
  • praktyczne przeszkolenie na stanowisku pracy
  • system premiowy uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników
  • profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej

Podwykonawca do Infrastruktury Telekomunikacyjnej FTTH

Lokalizacja: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie,  warmińsko- mazurskie

Twój zakres obowiązków:

  •  wykonywanie instalacji w technologii FTTH
  •  budowanie krótkich przyłączy doziemnych i napowietrznych
  •  instalowanie urządzeń i uruchamianie u klienta

  •   Posiadanie własnej działalności gospodarczej.

To oferujemy:

  •    Możliwość wykonywania stałych zleceń
  •     Atrakcyjne warunki finansowe

Projektant Infrastruktury Telekomunikacyjnej

Lokalizacja: Olsztyn, Gdańsk lub Gdynia

Zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej,

Nasze wymagania

  • umiejętności w projektowaniu sieci FTTH,
  • znajomości procesów uzgodnieniowych i pozwoleniowych,
  • uprawnień do projektowania sieci telekomunikacyjnych,
  • komunikatywności, umiejętności współpracy w zespole,
  • umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych, samodzielność, inicjatywa, terminowość,
  • znajomości praktycznej oprogramowania CAD (AutoCAD),
  • obsługa komputera, pakiet MS Office,
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • umiejętności sporządzania kosztorysów
  • doświadczenie w projektowaniu sieci w ramach POPC

To oferujemy

  • stabilną pracę w pełnym wymiarze czasowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę przy ciekawych realizacjach,
  • jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku,
  • dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę sportową

Technik Sieci Telekomunikacyjnej z Uprawnieniami na Dźwigi Przewoźne

Lokalizacja: Szczecin lub Stargard

  • kwalifikacje 2Ż (brak ograniczeń wagowych)

  • obsługę dźwigów przewoźnych

Oferujemy:

Specjalista ds. Logistyki

Lokalizacja: Nowogard, Gdańsk

-przyjmowanie dostaw

-wraz z kontrolą ilościową i jakościową,

-kompleksową obsługę klientów w obszarze realizacji zamówień,

-prowadzenie bieżącej kontroli nad stanem magazynu oraz utrzymanie porządku w miejscu pracy,

-sporządzanie listy zakupów oraz zamawiania dla potrzeb firmy(telekomunikacja

Wymagania stanowiska:

-wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane podstawy:

-elektryczne lub telekomunikacyjne),

-posiadasz umiejętność pracy w grupie,

-sumiennie wykonujesz powierzone zadania

-znajomość obsługi elektronarzędzi (mile widziana) -prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

-posiadasz min.1 rok doświadczenia na wymaganym stanowisku i dodatkowo jesteś osobą:

-pracowitą,

-samodzielną a dokładność jest Twoją mocną stroną.

Oferujemy

-stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie,

-pracę w systemie 1-zmianowym

-możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,

-profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy,

-możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej,

-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

-przyjazną atmosferę pracy.

-kartę sportową